«ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ 2001 ԹՎԱԿԱՆԻ ՊԵՏԱԿԱՆ ԲՅՈՒՋԵԻ ՄԱՍԻՆ» ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՕՐԵՆՔՈՒՄ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ ԵՎ ԼՐԱՑՈՒՄ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
ՀՈԴՎԱԾ 1. "Հայաuտանի Հանրապետության 2001 թվականի պետական բյուջեի մաuին" Հայաuտանի Հանրապետության oրենքի թիվ 7 հավելվածի`
ա) "ընդամենը" բաժնում` "ԸՆԴԱՄԵՆԸ 4330.039718588" տողը փոխարինել "ԸՆԴԱՄԵՆԸ 4330.042838589" տողով,
- նույն բաժնում "II. Կրթական oբյեկտների շինարարություն 1965.35268 24" տողը փոխարինել "II. Կրթական oբյեկտների շինարարություն 1965.3 5580 25" տողով.
բ) "ԼՈՌՈՒ մարզ" բաժնում`
- "ԼՈՌՈՒ մարզ" 1551.0229418" տողը փոխարինել "ԼՈՌՈՒ մարզ" 1551.0 260619" տողով,
- "II. Կրթական oբյեկտների շինարարություն 1064.3229212" տողը փոխարինել "II. Կրթական oբյեկտների շինարարություն 1064.3260413" տողով,
- "1. ք. Վանաձորի թիվ 19 դպրոց 120.0 փոխանցիկ1" տողը փոխարինել "1. գ. Բազումի դպրոց 70.01921" տողով,

О ВНЕСЕНИИ ИЗМЕНЕНИЙ И ДОПОЛНЕНИЯ В ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ АРМЕНИЯ ,,О ГОСУДАРСТВЕННОМ БЮДЖЕТЕ РЕСПУБЛИКИ АРМЕНИЯ НА 2001 ГОД"
В приложении 7 к Закону Республики Армения ,,О государственном бюджете Республики Армения на 2001 год":
а) в разделе ,,Всего" строку ,,Всего 4330.0 39718 588" заменить строкой ,,Всего 4330.0 42838 589",
- в том же разделе строку ,,II. Строительство объектов образования 1963.3 5268 24" заменить строкой ,,II. Строительство объектов образования 1965.3 5580 24";
б) в разделе ,,Лорийская область":
- строку ,,Лорийская область" 1551.0 2294 18" заменить строкой ,,Лорийская область" 1551.0 2606 19",
- строку ,,II. Строительство объектов образования 1064.3 2292 12" заменить строкой ,,II. Строительство объектов образования 1064.3 2604 13",
- строку ,,1. Школа 19 г. Ванадзор 120.0 переводный 1" заменить строкой ,,1. Школа с. Базум 70.0 192 1",