«ԻՆՏԵՐՆԵՏՈՎ ՀՐԱՊԱՐԱԿԱՅԻՆ ԾԱՆՈՒՑՄԱՆ ՄԱՍԻՆ» ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՕՐԵՆՔՈՒՄ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Հոդված 1. «Ինտերնետով հրապարակային ծանուցման մասին» Հայաստանի Հանրապետության 2007 թվականի ապրիլի 9-ի ՀՕ-172-Ն օրենքի (այսուհետ` Օրենք) 2-րդ հոդվածում «www.lraber.am հասցեով» բառերը փոխարինել «http://www.azdarar.am հասցեով» բառերով:
«Հոդված 3. Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքի վարումը
Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքի վարման եւ տեխնիկական սպասարկման ծառայությունները մատուցվում են Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմի կողմից:»:
1) 1-ին մասի «Հայաստանի Հանրապետության արդարադատության նախարարի կողմից» եւ «պետական ռեգիստր» բառերը համապատասխանաբար փոխարինել «Հայաստանի Հանրապետության կառավարության կողմից» եւ «Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմ» բառերով.
2) 3-րդ մասի «Հայաստանի Հանրապետության արդարադատության նախարարը» բառերը փոխարինել «Հայաստանի Հանրապետության կառավարությունը» բառերով:
Հոդված 4. Օրենքի 5-րդ հոդվածի 2-րդ մասում «Հայաստանի Հանրապետության արդարադատության նախարարը» բառերը փոխարինել «Հայաստանի Հանրապետության կառավարությունը» բառերով:

Публичное уведомление через Интернет
Статья 1. В статье 2 Закона Республики Армения “О публичном уведомлении через Интернет” от 9 апреля 2007 года ЗР-172-Н (далее - Закон) слова “по адресу www.lraber.am” заменить словами “по адресу http://  www.azdarar.am”.
“Статья 3. Ведение официального интернет-сайта публичных уведомлений  Республики Армения
Услуги по ведению и техническому обслуживанию официального интернет-сайта публичных уведомлений Республики Армения оказываются Аппаратом Правительства Республики Армения.”.
1) в части 1 слова “министром юстиции Республики Армения” и “Государственный регистр” заменить соответственно словами “Правительством Республики Армения” и “Аппарат Правительства Республики Армения”;
2) в части 3 слова “министром юстиции Республики Армения” заменить словами “Правительством Республики Армения”.
Статья 4.  В части 2 статьи 5 Закона слова “министром юстиции Республики Армения” заменить словами “Правительством Республики Армения”.