Ֆիզիկական անձանց բանկային ավանդների հատուցումը երաշխավորելու մասին
«ՖԻԶԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁԱՆՑ ԲԱՆԿԱՅԻՆ ԱՎԱՆԴՆԵՐԻ ՀԱՏՈՒՑՈՒՄԸ ԵՐԱՇԽԱՎՈՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ» ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՕՐԵՆՔՈՒՄ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Հոդված  1. «Ֆիզիկական անձանց բանկային ավանդների հատուցումը երաշխավորելու մասին» Հայաստանի Հանրապետության 2004 թվականի նոյեմբերի 24-ի ՀՕ-142-Ն օրենքի (այսուհետ` Օրենք) 6-րդ հոդվածում`
1) 4-րդ մասի «առնվազն 2000 տպաքանակ ունեցող մամուլում» բառերը փոխարինել «http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում» բառերով.
2) 8-րդ մասի «մամուլում եւ զանգվածային լրատվության այլ միջոցներում» բառերը փոխարինել «http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում» բառերով:
Հոդված 2. Օրենքի 24-րդ հոդվածի 3-րդ մասում «մամուլում» բառը փոխարինել «http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում» բառերով:

О ВНЕСЕНИИ ИЗМЕНЕНИЙ В ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ АРМЕНИЯ “О ГАРАНТИРОВАНИИ ВОЗМЕЩЕНИЯ ПО БАНКОВСКИМ ВКЛАДАМ ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ”
В статье 6 Закона Республики Армения “О гарантировании возмещения по банковским вкладам физических лиц” от 24 неоября 2004 года, ЗР-142-Н (далее – Закон):
1) в части 4 слова “в печати тиражом не менее чем 2000 экземпляров” заменить словами “на официальном интернет-сайте публичных уведомлений Республики Армения, находящемся по адресу: http // www . azdarar . am ,”;
2) в части 8слова “в печати и других средствах массовой информации” заменить словами “на официальном интернет-сайте публичных уведомлений Республики Армения, находящемся по адресу: http // www . azdarar . am ,”.
Статья 2. В части 3 статьи 24 Закона слова “в печати” заменить словами “на официальном интернет-сайте публичных уведомлений Республики Армения, находящемся по адресу: http // www . azdarar . am ,”.