«ԼԻՑԵՆԶԱՎՈՐՄԱՆ ՄԱՍԻՆ» ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՕՐԵՆՔՈՒՄ ԼՐԱՑՈՒՄՆԵՐ ԵՎ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Հոդված 1. «Լիցենզավորման մասին» Հայաստանի Հանրապետության 2001 թվականի մայիսի 30-ի ՀՕ-193 օրենքի (այսուհետ` Օրենք) 12-րդ հոդվածի 2.1-ին մասի երկրորդ նախադասությունը «անձին» բառից հետո լրացնել «եւ դրանք հրապարակել http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում» բառերով:
Հոդված 2. Օրենքի 14-րդ հոդվածի 3-րդ մասի երկրորդ նախադասությունը «ենթակա են» բառերից հետո լրացնել «http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում» բառերով:
Հոդված 3. Օրենքի 40-րդ հոդվածում`
1) 3-րդ մասի երկրորդ պարբերությունում «մամուլում» բառը փոխարինել «http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում» բառերով.
2) 8-րդ մասը «հրապարակվում են» բառերից հետո լրացնել «http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում» բառերով:

О ВНЕСЕНИИ ДОПОЛНЕНИЙ И ИЗМЕНЕНИЯ В ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ АРМЕНИЯ “О ЛИЦЕНЗИРОВАНИИ”
Статья 1. Второе предложение части 2.1 статьи 12 Закона Республики Армения “О лицензировании” от 30 мая 2001 года ЗР-193 – Н (далее – Закон) после слов “ обязан уведомитьоб этом лицензиата ” дополнить словами “и опубликовать их на Официальном интернет-сайте публичных уведомлений Республики Армения по адресу http://www.azdarar.am ”.
Статья 2. Второе предложение части 3 статьи 14 Закона после слов “ обязательному опубликованию” дополнить словами “ на Официальном интернет-сайте публичных уведомлений Республики Армения по адресу http://www.azdarar.am ”.
Статья 3. В статье 40 Закона:
1) в абзаце втором части 3 слова “ в печати ” заменить словами “на Официальном интернет-сайте публичных уведомлений Республики Армения по адресу http://www.azdarar.am ”;
2) в части 8 слово “ оглашаются ” заменить словами “опубликовываются на Официальном интернет-сайте Публичных уведомлений Республики Армения по адресу http://www.azdarar.am ”;”.