«ԳՆՈՒՄՆԵՐԻ ՄԱՍԻՆ» ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՕՐԵՆՔՈՒՄ ԼՐԱՑՈՒՄՆԵՐ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Հոդված  1. «Գնումների մասին» Հայաստանի Հանրապետության 2010 թվականի դեկտեմբերի 22-ի ՀՕ-206-Ն օրենքի (այսուհետ` Օրենք) 10-րդ հոդվածը լրացնել հետեւյալ բովանդակությամբ 3-րդ մասով.
«3. Պատվիրատուն սույն հոդվածի 2-րդ մասով նախատեսված հայտարարությունը սույն հոդվածի 1-ին մասով նախատեսված ժամկետում հրապարակում է նաեւ http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության  հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում:»:
Հոդված 2. Օրենքի 24-րդ հոդվածի 1-ին մասը «տեղեկագրում» բառից հետո լրացնել «եւ http://www.azdarar.am հասցեում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության հրապարակային ծանուցումների պաշտոնական ինտերնետային կայքում» բառերով:

О ВНЕСЕНИИ ДОПОЛНЕНИЯ В ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ АРМЕНИЯ “О ЗАКУПКАХ”
Статья 1. Статью 10 Закона Республики Армения “О закупках” ЗР-206-Н от 22 декабря 2010 года дополнить частью 3 следующего содержания:
“3. Предусмотренное частью 2 настоящей статьи объявление заказчик в установленном частью 1 настоящей статьи порядке опубликовывает также на официальной интернет-странице публичных извещений Республики Армения по адресу: http://www.azdarar.am.”.
Статья 2. Часть 1 статьи 24 Закона после слов “в бюллетене” дополнить словами “и на официальной интернет-странице публичных извещений Республики Армения по адресу: http://www.azdarar.am”.