Փետրվարի 6-ին ՀՀ օրհներգի հնչյունների ներքո մեկնարկել է ԱԺ հինգերորդ գումարման տասնմեկերորդ նստաշրջանը: Խորհրդարանն սկսել է նստաշրջանի առաջին քառօրյա նիստերի աշխատանքը: ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանի առաջարկով պատգամավորները ողջունել են ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում խորհրդարան այցելած Հրազդանի հ...
ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը փետրվարի 6-ին ԱԺ հինգերորդ գումարման տասնմեկերերորդ նստաշրջանի մեկնարկին «Բաց դաս» ծրագրի շրջանակում հանդիպել է Հրազդանի Ասքանազ Մռավյանի անվան համար 4 հիմնական դպրոցի ուսուցիչների եւ աշակերտների հետ: Խորհրդարանի ղեկավարի հետ հանդիպումն ընթացել է ջերմ մթնոլորտում: Հար...

On February 6, under the RA anthem sounds the eleventh session of the NA fifth convocation began. The parliament began the work of the first four-day sittings of the session.By the proposal of the RA NA Speaker Galust Sahakyan the deputies welcomed a group of teachers and pupils Hrazdan N 4 basic sc...
On February 6, at the beginning of the eleventh session of the NA fifth convocation within the framework of the Open Lesson programme the RA NA Speaker Galust Sahakyan met with the teachers and pupils from Askanaz Mravyan N 4 basic school in Hrazdan.The meeting with the Head of the parliament was he...