Դեկտեմբերի 7-ին ՀՀ Ազգային ժողովը շարունակել է հերթական նիստերի աշխատանքը: ՀՀ ԱԺ նախագահ Արա Բաբլոյանի առաջարկով պատգամավորները մեկ րոպե լռությամբ հարգել են 1988 թվականի այս օրը տեղի ունեցած ավերիչ երկրաշարժի զոհերի հիշատակը: Այնուհետեւ խորհրդարանը շարունակել է քննարկել «Ընտանիքում բռնության կանխարգ...
ՀՀ ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում դեկտեմբերի 7-ին խորհրդարան էին այցելել Երեւանի Հովհաննես Հովհաննիսյանի անվան համար 52 հիմնական դպրոցի աշակերտներն ու ուսուցիչները: Հյուրերը շրջել են խորհրդարանի շենքում, հետեւել ԱԺ հերթական նիստերի աշխատանքին: Արդեն ավանդական դարձած բաց դասը վարել է ՀՀ ԱԺ պատգամավ...

On December 7, the RA National Assembly continued the work of the regular sittings.By the proposal of the RA NA Speaker Ara Babloyan the deputies in one-minute silence honoured the memory of the victims of the disastrous earthquake occurred this day in 1988.Afterwards the parliament continued the dr...
On December 7, the pupils and the teachers of Yerevan Hovhannes Hovhannisyan N 52 Basic School visited the parliament within the framework of the RA NA Open Doors programme.The guests took a tour in the parliament building, observed the work of the NA regular sittings. The RA NA deputy Ruzanna Murad...