Նոյեմբերի 10-ին՝ ժամը 10:00-ին, ՀՀ Ազգային ժողովի ոսկեզօծ դահլիճում կմեկնարկի Հայաստանի Հանրապետության եւ Արցախի Հանրապետության Ազգային ժողովների միջեւ համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի 12-րդ նիստի աշխատանքը: ...
Նոյեմբերի 8-ին ՀՀ ԱԺ մշտական հանձնաժողովները նիստեր են գումարել: ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նիստը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Արմեն Աշոտյանը: Նա տեղեկացրել է, որ նախատեսվում է ՀՀ ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի հետ համատեղ առաջիկա դեկտեմբերի 1-ին անցկա...
Նոյեմբերի 7-ին ՀՀ ԱԺ ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովը Գագիկ Մինասյանի նախագահությամբ քննարկել է «Հայաստանի Հանրապետության Կենտրոնական բանկի մասին» ՀՀ օրենքում փոփոխություններ եւ լրացումներ կատարելու մասին», «Իրավական ակտերի մասին» ՀՀ օրենքում լրացումներ եւ փոփոխություններ ...

On November 8 the RA NA Standing Committees convened sittings.The Chairman of the RA NA Standing Committee on Foreign Relations Armen Ashotyan conducted the sitting of the Committee. He has informed that it is designed to hold parliamentary hearings on December 1 jointly with the RA NA Standing Comm...
On November 7, the RA NA Standing Committee on Financial-Credit and Budgetary Affairs moderated by Gagik Minasyan the package of the draft laws on Amending the RA Law on the RA Central Bank (CB), on Amending the RA Law on Legal Acts, on Amending the RA Budgetary System. The key speaker, the Chairman...