Բնակչության իրազեկվածության աստիճանն առողջապահական եւ սոցիալական պաշտպանության ծրագրերի վերաբերյալ
Փետրվարի 17-ին «Պրիզմա» հետազոտական ընկերության տնօրեն Լիանա Պողոսյանը հրավիրված էր ԱԺ՝  Առողջապահության եւ սոցիալական հարցերի մշտական հանձնաժողովին ներկայացնելու վերջերս արված հետազոտության արդյունքները: «Նոր Հայաստան՝ ժամանակակից խորհրդարան» ծրագրի շրջանակում իրականացվել է հետազոտություն՝ ուղ...
2021-ի փետրվարի 16-ին ՀՀ Ազգային ժողովի խմբակցություններում չընդգրկված 3 պատգամավոր դիմել են ԱԺ նախագահին՝ ԱԺ հայտարարության նախագիծը սահմանված կարգով շրջանառության մեջ դնելու համար: Աննա Գրիգորյանը, Վարդան Աթաբեկյանը եւ Թագուհի Թովմասյանը խորհրդարանին առաջարկում են ընդունել «Ադրբեջանի վերահսկո...

Degree of Population Awareness on Health and Social Protection Programmes
On February 17, the Director of Prisma Research Company Liana Poghosyan was invited to the National Assembly to present the results of the survey made recently, to the Standing Committee on Health Care and Social Affairs. In the framework of the Modern Parliament for a Modern Armenia, survey was mad...
17.02.2021
NA 3 Deputies Initiate Draft Statement Condemning Actions by Azerbaijan
On 16 February 2021, three deputies not included in the factions of the RA National Assembly addressed to the NA President for putting the NA Draft Statement in circulation in the established order. Anna Grigoryan, Vardan Atabekyan and Taguhi Tovmasyan propose the parliament to pass the NA Draft Sta...