ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանը հունվարի 22-ին ընդունել է ՀՀ-ում Շվեդիայի Թագավորության արտակարգ եւ լիազոր դեսպան Ուլրիկ Թիդեստրոմին: Խորհրդարանի ղեկավարը, ողջունելով հյուրին, արժեւորել է երկու երկրների միջեւ հաստատված համագործակցությունը` մասնավորապես կարեւորելով օրենսդիր մարմինների...
Տիգրան Գալստյանը նշանակվել է ՀՀ ԱԺ աշխատակազմի ղեկավար-գլխավոր քարտուղար
Հունվարի 21-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանի կարգադրությամբ Տիգրան Գալստյանը նշանակվել է ՀՀ ԱԺ աշխատակազմի ղեկավար-գլխավոր քարտուղար: Տիգրան Գալստյանի կենսագրությունը: Տարեթիվ, ամսաթիվ, ծննդավայր 1978 թ. 22 հունվար, ք. Երեւան: Կրթություն 2000թ-ին ավարտել է Երեւանի պետական տնտեսագիտական ինստիտուտի Կ...

22 января Председатель НС А.Мирзоян принял Чрезвычайного и Полномочного посла Королевства Швеция в РА Ульрика Тидестрома. Глава парламента, приветствуя гостя, оценил налаженное между двумя странами сотрудничество, в частности подчеркнув важность контактов, взаимных визитов и обмена опытом законодате...
Т.Галстян назначен руководителем-генеральным секретарем Аппарата НС РА
21 января распоряжением Председателя НС А.Мирзояна Тигран Галстян назначен руководителем-генеральным секретарем Аппарата НС РА.Ниже представляем биографию Т.Галстяна.   Дата и место рождения:22 января 1978 г., Ереван.Образование:...