ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանը հունվարի 22-ին ընդունել է ՀՀ-ում Շվեդիայի Թագավորության արտակարգ եւ լիազոր դեսպան Ուլրիկ Թիդեստրոմին: Խորհրդարանի ղեկավարը, ողջունելով հյուրին, արժեւորել է երկու երկրների միջեւ հաստատված համագործակցությունը` մասնավորապես կարեւորելով օրենսդիր մարմինների...
Տիգրան Գալստյանը նշանակվել է ՀՀ ԱԺ աշխատակազմի ղեկավար-գլխավոր քարտուղար
Հունվարի 21-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանի կարգադրությամբ Տիգրան Գալստյանը նշանակվել է ՀՀ ԱԺ աշխատակազմի ղեկավար-գլխավոր քարտուղար: Տիգրան Գալստյանի կենսագրությունը: Տարեթիվ, ամսաթիվ, ծննդավայր 1978 թ. 22 հունվար, ք. Երեւան: Կրթություն 2000թ-ին ավարտել է Երեւանի պետական տնտեսագիտական ինստիտուտի Կ...

Ararat Mirzoyan Receives Ambassador of Kingdom of Sweden to RA
On January 22, the President of the RA National Assembly Ararat Mirzoyan received Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the Kingdom of Sweden to the Republic of Armenia Ulrik Tidestrom.Welcoming the guest, the Head of the parliament evaluated the cooperation established between the two cou...
22.01.2019
Tigran Galstyan Appointed RA NA Chief of Staff-Secretary General
On January 21, Tigran Galstyan was appointed the RA NA Chief of Staff-Secretary General by the order of the RA NA President Ararat Mirzoyan.Below is presented Tigran Galstyan's biography.Year, Birth Date, Birthplace 1978, 22 January, City of YerevanEducation In 2000 he graduated from the Department ...