Հուլիսի 27-ին՝ ժամը 12:00-ին, ԱԺ 334 սրահում տեղի կունենա ՀՀ ընտրական օրենսդրության բարեփոխումների նպատակով ստեղծված խորհրդարանական աշխատանքային խմբի նիստը:
ԱԺ նախագահը, մարդու իրավունքների պաշտպանն ու նախարարներն այցելել են թիվ 92 ներառական մանկապարտեզ
Հուլիսի 18-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արա Բաբլոյանի նախաձեռնությամբ ՀՀ մարդու իրավունքների պաշտպան Արման Թաթոյանը, ՀՀ աշխատանքի եւ սոցիալական հարցերի նախարար Մանե Թանդիլյանը եւ ՀՀ առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանն այցելել են Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի թիվ 92 ներառական մանկապարտեզ: Օրենսդիր մարմնի ...
ՀՀ ԱԺ նախագահի տեղակալ Միքայել Մելքումյանը հուլիսի 19-ին հանդիպել է Սլովակիայից եւ Բուլղարիայից ժամանած գործարարների հետ: Հանդիպման ընթացքում քննարկվել է տնտեսության տարբեր ճյուղերում համագործակցելու եւ ներդրումային ծրագրեր իրականացնելու հնարավորության հարցը: ՀՀ ԱԺ փոխնախագահը հյուրերին ներկայացրել ...

Председатель НС, омбудсмен и министры посетили инклюзивный детсад N92
18 июля по инициативе Председателя НС А.Баблояна Защитник прав человека РА А.Татоян, министр труда и социальных вопросов РА М.Тандилян и министр здравоохранения РА А.Торосян посетили инклюзивный детсад N92 ереванского административного района Малатия-Себастия. Глава законодательного органа и предста...
19 июля вице-спикер НС М.Мелкумян встретился  с предпринимателями из Словакии и Болгарии.В ходе встречи обсуждены вопросы сотрудничества и реализации инвестиционных программ в различных сферах экономики.Вице-спикер НС представил гостям сложившуюся в Армении политическую обстановку, отметив, что...