Հուլիսի 27-ին՝ ժամը 12:00-ին, ԱԺ 334 սրահում տեղի կունենա ՀՀ ընտրական օրենսդրության բարեփոխումների նպատակով ստեղծված խորհրդարանական աշխատանքային խմբի նիստը:
ԱԺ նախագահը, մարդու իրավունքների պաշտպանն ու նախարարներն այցելել են թիվ 92 ներառական մանկապարտեզ
Հուլիսի 18-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արա Բաբլոյանի նախաձեռնությամբ ՀՀ մարդու իրավունքների պաշտպան Արման Թաթոյանը, ՀՀ աշխատանքի եւ սոցիալական հարցերի նախարար Մանե Թանդիլյանը եւ ՀՀ առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանն այցելել են Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի թիվ 92 ներառական մանկապարտեզ: Օրենսդիր մարմնի ...
ՀՀ ԱԺ նախագահի տեղակալ Միքայել Մելքումյանը հուլիսի 19-ին հանդիպել է Սլովակիայից եւ Բուլղարիայից ժամանած գործարարների հետ: Հանդիպման ընթացքում քննարկվել է տնտեսության տարբեր ճյուղերում համագործակցելու եւ ներդրումային ծրագրեր իրականացնելու հնարավորության հարցը: ՀՀ ԱԺ փոխնախագահը հյուրերին ներկայացրել ...

On July 18, on the initiative of the RA NA President Ara Babloyan the RA Human Rights Defender Arman Tatoyan, the RA Minister of Labor and Social Affairs Mane Tandilyan and the RA Minister of Health Care visited N 92 Inclusive Kindergarten of Malatia-Sebastia Administrative District. The Head of the...
On July 19, the RA NA Vice President Mikayel Melkumyan met with the businessmen, who had arrived from Slovakia and Bulgaria.During the meeting the issue of the opportunity of cooperating in different spheres of economy and implementing investment programmes.The RA NA Vice President has presented the...