Պաշտպանության եւ անվտանգության հարցերի մշտական հանձնաժողովի` ժամը 10:30-ին նախատեսված նիստի ուղիղ հեռարձակումը` այստեղ :
Մայիսի 25-ին Վլադիմիր Վարդանյանի նախագահությամբ շարունակվել է ՀՀ ԱԺ պետական-իրավական հարցերի մշտական հանձնաժողովի՝ մայիսի 23-ին հրավիրված հերթական նիստի աշխատանքը: Հանձնաժողովը երկրորդ ընթերցմամբ քննարկել եւ դրական եզրակացություն է տվել ՀՀ կառավարության հեղինակած «ՀՀ քրեական դատավարության օրենսգրքու...
ՀՀ ԱԺ պաշտպանության եւ անվտանգության հարցերի մշտական հանձնաժողովն Անդրանիկ Քոչարյանի նախագահությամբ մայիսի 25-ին հրավիրած նիստում առաջին ընթերցմամբ քննարկել է Կառավարության հեղինակած «Գույքահարկի մասին» ՀՀ օրենքում փոփոխություններ եւ լրացում կատարելու մասին» օրենքի նախագիծը: Ըստ ՀՀ պաշտպանության փոխ...

25 мая продолжена работа начатого 23 мая очередного заседания Постоянной комиссии НС по государственно-правовым вопросам под председательством В.Варданяна.Комиссия обсудила в первом или втором чтениях предложенные правительством или депутатами НС законодательные пакеты проектов о внесении изменений ...
25 мая Постоянная комиссия НС по вопросам обороны и безопасности под председательством А.Кочаряна на очередном заседании обсудила в первом чтении предложенный правительством законодательный пакет проектов о внесении изменений и дополнений в законы РА «О налоге на имущество» «О воен...