«Սոցիալական աջակցության մասին» օրենքում նախատեսվող փոփոխությունները երկրորդ ընթերցմամբ քննարկվեցին առողջապահության եւ սոցիալական հարցերի մշտական հանձնաժողովի փետրվարի 3-ին հրավիրած արտահերթ նիստում: ՀՀ աշխատանքի եւ սոցիալական հարցերի նախարար Մեսրոպ Առաքելյանը նշեց, որ Միասնական սոցիալական ծառայությո...
ՀՀ ԱԺ անկախ պատգամավորներ Թագուհի Թովմասյանը, Վարդան Աթաբեկյանը, Աննա Գրիգորյանը, Սոֆիա Հովսեփյանը, Գոռ Գեւորգյանը եւ Սերգեյ Բագրատյանը փետրվարի 2-ին հանդիպեցին Վճռաբեկ դատարանի նախագահի թեկնածու Լիլիթ Թադեւոսյանի, դատավորի թեկնածուներ Արմեն Մկրտչյանի եւ Արմեն Հայկյանցի հետ: Հանդիպման ժամանակ քննարկ...

At February 3 extraordinary sitting of the Standing Committee on Health Care and Social Affairs the amendments being designed to the law on Social Assistance were debated.The RA Minister of Labor and Social Affairs Mesrop Arakelyan noted that the United Social Service would ensure the work of the ef...
On February 2, the RA NA independent deputies Taguhi Tovmasyan, Vardan Atabekyan, Anna Grigoryan, Sofia Hovsepyan, Gor Gevorgyan and Sergey Bagratyan met with the candidate for the Chairperson of the Court of Cassation Lilit Tadevosyan, candidates for judge Armen Mkrtchyan and Armen Haykyants.During...