Շարունակվում է ԱԺ նախագահի այցը ԱՄՆ-ում
Շարունակելով այցը Վաշինգտոնում`  ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը հանդիպեց Ժողովրդավարության զարգացման, մարդու իրավունքների պաշտպանության,  կոռուպցիայի դեմ պայքարի եւ այլ բնագավառներում հեղինակություն ունեցող մի շարք միջազգային կազմակերպությունների "Transparency international", "Freedom Hous...
05.09.2005
Սվետլանա Մանդարյանի ցուցահանդեսը Ազգային ժողովում
Սեպտեմբերի 5-ին Աժ գիտության, կրթության, մշակույթի եւ երիտասարդության հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախաձեռնությամբ Ազգային ժողովի Կանաչ սրահում բացվեց Սվետլանա Մանդարյանի ցուցահանդեսը` խորհրդարանի 15 ամյակի առթիվ:ԱԺ գիտության, կրթության, մշակույթի եւ երիտասարդության հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախա...

Продолжается визит Председателя НС в США
Председатель НС Артур Багдасарян  в продолжение визита встретился в Вашингтоне с руководителями ряда авторитетных международных организаций в сфере развития демократии, защиты прав человека, борьбы с коррупцией и др. ( "Transparency international", "Freedom House", "ABA-CEELI" , Национальный ин...
05.09.2005
Выставка Светланы Мандарян в Национальном Собрании
5 сентября по инициативе Постоянной комиссии НС по вопросам науки, образования, культуры и молодежи в Зеленом зале НС открылась выставка работ Светланы Мандарян в связи с 15-летием парламента.Председатель Постоянной комиссии по вопросам науки, образования, культуры и молодежи Грануш Акопян сообщила,...