Հարկային փոփոխություններ` աջակցելու համար տնտեսավարողներին եւ արտադրողներին
Ազգային ժողովի ապրիլի 11-14-ի չորսօրյա նիստերի օրակարգում ընդգրկված են 52 հարցեր եւ միջազգային 7 պայմանագրեր: Ապրիլի 11-ին հերթական քառօրյա նիստերը սկսվեցին օրակարգի եւ նստաշրջանի օրակարգում առաջարկվող լրացումների հաստատմամբ, որպատգամավորներին ներկայացրեց ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը: Ապա խորհրդար...
Ապրիլի 13-15 Սանկտ Պետերբուրգում ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանի գլխավորած պատվիրակությունը կմասնակցի ԱՊՀ ՄԽՎ խորհրդի 25-րդ լիագումար նիստին եւ երկրորդ համաշխարհային պատերազմում հակահիտլերյան կոալիցիայի հաղթանակի 60-ամյակին նվիրված միջազգային խորհրդարանական գիտաժողովին: Այցի շրջանակներում ՀՀ ԱԺ նա...
Ապրիլի 12-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանի գլխավորած պատվիրակությունը` ՌԴ Պետական Դումայի նախագահ Բորիս Գրիզլովի հրավերով, կմեկնի Մոսկվա: Պաշտոնական այցի շրջանակներում նախատեսված են հանդիպումներ ՌԴ Պետական Դումայի նախագահ Բորիս Գրիզլովի, ՌԴ Դաշնային ժողովի Դաշնության խորհրդի նախագահ Սերգեյ ...

Налоговые изменения в поддержку хозяйствующих субъектов и производителей
11-14 апреля в повестку дня четырехдневных заседаний НС были включены 52 вопроса и 7 международных договоров.11 апреля очередные четырехдневные заседания начались с утверждения повестки дня заседаний и предлагаемых изменений в повестке дня сессии, которые представил депутатам Председатель НС РА Арту...
13-15 апреля делегация, возглавляемая Председателем НС РА Артуром Багдасаряном, примет участие в 25-ом пленарном заседании Совета МПА СНГ в Санкт-Петербурге и в международном межпарламентском форуме, посвященном 60-летию Победы антигитлеровской коалиции.В рамках визита Председатель НС РА Артур Багда...
По приглашению Председателя Государственной Думы РФ Бориса Грызлова 12 апреля в Москву выедет делегация, возглавляемая Председателем НС РА Артуром Багдасаряном.В рамках официального визита намечаются встречи с Председателем Государственной Думы РФ Борисом Грызловым, Председателем Совета Федерации Фе...