Հարկային փոփոխություններ` աջակցելու համար տնտեսավարողներին եւ արտադրողներին
Ազգային ժողովի ապրիլի 11-14-ի չորսօրյա նիստերի օրակարգում ընդգրկված են 52 հարցեր եւ միջազգային 7 պայմանագրեր: Ապրիլի 11-ին հերթական քառօրյա նիստերը սկսվեցին օրակարգի եւ նստաշրջանի օրակարգում առաջարկվող լրացումների հաստատմամբ, որպատգամավորներին ներկայացրեց ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը: Ապա խորհրդար...
Ապրիլի 13-15 Սանկտ Պետերբուրգում ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանի գլխավորած պատվիրակությունը կմասնակցի ԱՊՀ ՄԽՎ խորհրդի 25-րդ լիագումար նիստին եւ երկրորդ համաշխարհային պատերազմում հակահիտլերյան կոալիցիայի հաղթանակի 60-ամյակին նվիրված միջազգային խորհրդարանական գիտաժողովին: Այցի շրջանակներում ՀՀ ԱԺ նա...
Ապրիլի 12-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանի գլխավորած պատվիրակությունը` ՌԴ Պետական Դումայի նախագահ Բորիս Գրիզլովի հրավերով, կմեկնի Մոսկվա: Պաշտոնական այցի շրջանակներում նախատեսված են հանդիպումներ ՌԴ Պետական Դումայի նախագահ Բորիս Գրիզլովի, ՌԴ Դաշնային ժողովի Դաշնության խորհրդի նախագահ Սերգեյ ...

Tax Changes in Support of Economic Entities and Manufacturers
52 issues and 7 international treaties were included at April 11-14 four-day sittings’ agenda.On April 11, the regular four-day sittings began by the ratification of the agenda and the proposed addenda to the agenda of the sittings, which were represented to MPs by the NA President Artur Baghdasarya...
On April 13-15, in St. Petersburg the delegation headed by Artur Baghdasaryan, RA NA Speaker will participate at CIS IPA council 25th plenary session and international parliamentary forum dedicated to the 60th anniversary of the victory of anti-Hitler coalition in the World War II.Within the framewo...
On April 12, at the invitation of Boris Gryzlov, Chairman of RF State Duma the delegation headed by RA NA Speaker Artur Baghdasaryan left for Moscow.Within the framework of the official visit, meetings with Boris Gryzlov, Chairman of RF State Duma, Sergey Mironov, Chairman of the Council of Federati...