ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունեց Հայաստանի Հանրապետությունում Վրաստանի նորանշանակ դեսպանին
Ապրիլի 19-ին  ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունեց Հայաստանում Վրաստանի նորանշանակ արտակարգ եւ լիազոր դեսպան  Թենգիզ Շարմանաշվիլիին: Ողջունելով հյուրին` ԱԺ նախագահը շնորհավորեց նրան դեսպանի պաշտոնում նշանակվելու  առթիվ եւ  հույս հայտնեց, որ նրա պաշտոնավարությունը ...
19.04.2011
Մեծ Բրիտանիայի եւ Հյուսիսային Իռլանդիայի Միացյալ Թագավորության խորհրդարանի Բրիտանահայկական համակուսակցական խորհրդարանական խմբի նախագահ բարոնուհի Քերոլայն Քոքսի գլխավորած պատվիրակության անդամները ապրիլի 19-ին այցելեցին Ծիծեռնակաբերդի հուշահամալիր, ծաղիկներ դրեցին Հայոց Մեծ Եղեռնի զոհերի հիշատակին, եղ...

RA National Assembly Speaker Hovik Abrahamyan Receives the Newly Appointed Ambassador of Georgia to the Republic of Armenia
On April 19 RA National Assembly Speaker Hovik Abrahamyan received the newly appointed Extraordinary and Plenipotentiary Ambassador Tengiz Sharmanashvili of Georgia to Armenia.Greeting the guest the NA Speaker congratulated him on his appointment and expressed hope that his term of tenure would be a...
19.04.2011
On April 19 the members of the delegation headed by the Chairwoman of the British-Armenian All-Party Parliamentary Group of the Parliament of the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland Baroness Caroline Cox visited Tsitsernakaberd Memorial Complex, laid flowers to the memory of the Arm...