Շնորհակալագրեր ԱԺ աշխատակազմի լավագույն աշխատողներին
Փետրվարի 25-ին ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը ԱԺ աշխատակազմի 26 աշխատակիցների շնորհակալագրեր եւ դրամական պարգեւներ հանձնեց` 2005 թ. ընթացքում աշխատանքային պարտականությունների բարեխիղճ եւ բարձր մակարդակով կատարման համար: Կարեւորելով աշխատակազմի բարեխիղճ աշխատանքը` Աժ նախագահը շնորհավորեց պարգեւատրված...
Փետրվարի 25-ին տեղի ունեցավ ՀՀ ԱԺ նախագահին առընթեր գիտնականների խորհրդի նիստը, որին մասնակցում էին ՀՀ ԳԱԱ-ի  ինստիտուտների տնօրեններ, ակադեմիկոսներ, օրակարգում ունենալով գիտության ոլորտի բարեփոխումների ծրագրի քննարկումը: ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը նշելով, որ հերթական նիստը նվիրված է գիտութ...

Letters of Acknowledgement For the Best Workers of NA Staff
On February 25 Artur Baghdasaryan, NA President presented 26 workers of NA staff with letters of acknowledgement and money awards for performing their working duties diligently and at a high level.Highlighting the staff’s diligent work, NA President congratulated those rewarded, mentioning: “It is v...
On February 25 the sitting of RA NA President’s Scientists’ Council was held. Directors of institutions of RA Academy of Sciences, academicians attended the meeting, having the debate of the programme on reforms in the sphere of science on the agenda.Artur Baghdasaryan, NA President, mentioned that ...