Ազգային ժողովի գյուղատնտեսական եւ բնապահպանական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Մարտուն Գրիգորյանը եւ պատգամավորները նոյեմբերի 26-ին հանդիպեցին Չեխիայի Հանրապետության պատգամավորների պալատի բնության պահպանության հարցերի հանձնաժողովի փոխնախագահ Կատերինա Կոնեչնայի գլխավորած պատվիրակության հետ...
Հայաստան-Եվրամիություն միջխորհրդարանական համագործակցության հանձնաժողովի պատվիրակությունը նոյեմբերի 23-24-ը աշխատանքային այց կատարեց Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն, որի նպատակն էր ս.թ. նոյեմբերի 28-29-ը Բրյուսելում կայանալիք հանձնաժողովի հերթական նիստից առաջ հանդիպումներ ունենալ ԼՂՀ իշխանություննե...

On November 26 the Chairman of the Standing Committee on Agriculture and Environment Martun Grigoryan and the deputies met with the delegation headed by Katerina Konečna, the member of the Committee for Environment of the Chamber of Deputies of the Czech Republic.Welcoming the Czech counterpart...
On November 23-24 the Delegation of the Committee on Armenia-European Union Inter-Parliamentary Cooperation had a working visit to Nagorno Karabakh Republic, and the goal of it was to have meetings with the NKR authorities and civil society before the next meeting of the Committee to be held in Brus...