70 կողմ ձայնով Աննա Վարդապետյանն ընտրվել է ՀՀ գլխավոր դատախազ: Այս մասին հունիսի 29-ին գումարված ԱԺ արտահերթ նստաշրջանում տեղեկացրել է ԱԺ հաշվիչ հանձնախմբի նախագահ Նարեկ Բաբայանը: ԱԺ 107 պատգամավորից քվեարկությանը մասնակցել է 70 պատգամավոր. բոլորն էլ կողմ են քվեարկել: ՀՀ ԱԺ նախագահ Ալեն Սիմոնյանը, շ...
ՀՀ ԱԺ նախագահի տեղակալ Հակոբ Արշակյանը հունիսի 29-ին ընդունել է Ռամկավար ազատական կուսակցության կենտրոնական վարչության ատենապետ Միքայել Խարապյանի գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով հյուրերին՝ Հակոբ Արշակյանը շնորհավորել է կուսակցության հիմնադրման 100-ամյակի կապակցությամբ, կարեւորել կառույցի անցած...

Anna Vardapetyan was elected RA Prosecutor General with 70 votes in favour of her candidacy. The Chairman of the NA Accounting Committee Narek Babayan informed about that at NA extraordinary session convened on June 29.70 deputies out of NA 107 deputies took part in the voting: all of them voted for...
On June 29, the RA NA Vice president Hakob Arshakyan received the delegation led by the Chairman of the Central Board of Ramgavar Azatakan/Liberal Party Michael Kharabian.Welcoming the guests, Hakob Arshakyan congratulated them on the 100th anniversary of the establishment of the Party, highlighted ...