ՀՀ ԱԺ խորհրդի որոշման նախագիծը «Ազգային ժողովի ութերորդ գումարման իններորդ նստաշրջանի օրակարգում լրացումներ կատարելու մասին նախագիծը հաստատելու մասին»
կողմ` 11, դեմ` 0, ձեռնպահ` 0
ՀՀ ԱԺ խորհրդի որոշման նախագիծը «Ազգային ժողովի ութերորդ գումարման իններորդ նստաշրջանի 2025 թվականի մարտի 25-ին գումարվող հերթական նիստերի օրակարգային հարցերի քննարկման հաջորդականությունը սահմանելու մասին »
Եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արման Եղոյանի առաջարկով, «Եվրոպական Միությանը Հայաստանի Հանրապետության անդամակցելու գործընթացի մեկնարկի մասին» (Ք-985-13.12.2024,29.01.2025-ԵԻ-011/1) օրենքի նախագծի քննարկումը կսկսվի մարտի 26-ին՝ հերթական նիստերի չորեքշաբթի օրվա առաջին հիմնական նիստում:
4. Քննարկված հարցը՝
ՀՀ ԱԺ խորհրդի որոշման նախագիծը «Ազգային ժողովի ութերորդ գումարման իններորդ նստաշրջանի 2025 թվականի մարտի 25-ին գումարվող հերթական նիստերի օրակարգի նախագիծը հաստատելու մասին »
5. Քննարկված հարցը՝
ՀՀ ԱԺ խորհրդի որոշման նախագիծը «Ազգային ժողովի խորհրդի 2021 թվականի հոկտեմբերի 4-ի 010-Ա որոշման մեջ փոփոխություն կատարելու մասին»
6. Քննարկված հարցը՝
ՀՀ ԱԺ խորհրդի որոշման նախագիծը «Ազգային ժողովի խորհրդի 2021 թվականի հոկտեմբերի 25-ի 020-Ա որոշման մեջ լրացումներ եւ փոփոխություններ կատարելու մասին»