Արարատ Միրզոյանի գլխավորած պատվիրակությունն Արցախում մասնակցել է մայիսյան եռատոնին նվիրված տոնական միջոցառումներին
Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանի գլխավորած պատվիրակությունը մայիսի 9-ին Արցախում մասնակցել է մայիսյան եռատոնին նվիրված տոնական միջոցառումներին:
Ազգային ժողովի նախագահը Ստեփանակերտի եղբայրական հուշահամալիրում հարգանքի տուրք է մատուցել Արցախյան ազատամարտի զոհերի հիշատակին եւ Շուշիում` Վազգեն Սարգսյանի հուշարձանի մոտ:
Այսօր նախատեսվում է Հայաստանի Հանրապետության եւ Արցախի Հանրապետության օրենսդիր մարմինների ղեկավարների հանդիպումը:

Delegation Led by RA NA President Ararat Mirzoyan Takes Part in Festive Events Dedicated to May Triple Holiday in Artsakh
On May 9, the delegation of the National Assembly led by the NA President Ararat Mirzoyan took part in the festive events dedicated to May Triple Holiday in Artsakh.
The President of the National Assembly paid tribute to the memory of the Artsakh liberation war victims in the Brotherly Memorial Complex of Stepanakert and at the Monument of Vazgen Sargsyan in Shushi.
Today, the meeting of the heads of the legislative bodies of the Republic of Armenia and Artsakh Republic is scheduled.