ՀՀ ԱԺ «Լուսավոր Հայաստան» խմբակցության անդամները հունիսի 24-ին հանդիպել են ՀՀ տնտեսական մրցակցության պաշտպանության պետական հանձնաժողովի անդամի թեկնածու Կարեն Սեդրակյանի հետ:
Թեկնածուն ծանոթացրել է իր կենսագրությանը, անդրադարձել տնտեսական մրցակցության պաշտպանության պետական հանձնաժողովի անդամի գործունեության իր տեսլականին:
Կարեն Սեդրակյանը պատասխանել է պատգամավորների հարցերի:
Նույն օրը ՀՀ ԱԺ «Լուսավոր Հայաստան» խմբակցության անդամները հանդիպել են նաեւ ՀՀ տնտեսական մրցակցության պաշտպանության պետական հանձնաժողովի մեկ այլ անդամի թեկնածու Էդգար Ջավադյանի հետ: Նա մանրամասնել է  նշյալ պաշտոնում ընտրվելու դեպքում իր աշխատանքնային ծրագրերը:

On June 24, the members of the RA NA Bright Armenia Faction met with the candidate for the member of the RA State Commission for the Protection of Economic Competition Karen Sedrakyan.
The candidate presented his biography, touched upon his vision for the activity of the member of the State Commission for the Protection of Economic Competition.
Karen Sedrakyan answered the deputies’ questions.
On the same day the members of the RA NA Bright Armenia Faction met with another candidate for the member of the RA State Commission for the Protection of Economic Competition Edgar Javadyan. He detailed his working programmes in case of being elected in the abovementioned.