ՀՀ ԱԺ նախագահի աշխատանքային այցը Իսպանիա
Մարտի 29-ից ապրիլի 1-ը ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը աշխատանքային այցով կլինի Իսպանիայում: Այցի ընթացքում նախատեսվում են Աժ նախագահի հանդիպումները Իսպանիայի Սենատի նախագահ Խավիեր Ռոխոյի եւ Իսպանիայի Պատգամավորների Կոնգրեսի նախագահ Մանուել Մարին Գոնսալեսի հետ:
Մարտի 29-ին ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը եւ Բելգիայի Թագավորության Սենատի նախագահ Անն Մարի Լիզինը Վալենսիայում կբացեն Աղքատության դեմ պայքարող քաղաքների  համաշխարհային դաշինքի հինգերորդ համաժողովը, որի ընթացքում Հայաստանի չորս քաղաքներ կանդամակցեն դաշինքին:

Рабочий визит в Испанию
С 29 марта по 1 апреля Председатель НС РА Артур Багдасарян с рабочим визитом посетит Испанию. В ходе визита  планируются встречи  Председателя НС с председателем Сената Испании Хавиером Рохо и председателем Конгресса депутатов Испании Мануэлем Марином Гонсалесом.
29 марта Председатель НС Артур Багдасарян и председатель Сената Королевства Бельгии Анн Мари Лизин откроют в Валенсии пятый форум Международного альянса борющихся с бедностью городов,   в ходе которого четыре города Армении станут членами альянса.