Կրկին կբացվեն Ազգային ժողովի դռները
ԱԺ «Բաց դռներ» քաղաքականության շրջանակներում ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանի հովանավորությամբ դեկտեմբերի 27-ին ժամը 16.00 ԱԺ այգում տեղի կունենա Ամանորին նվիրված տոնական միջոցառում: Բոլորին սիրով  հրավիրում ենք խորհրդարանի  այգի:
23.12.2010
Դեկտեմբերի 23-ին ԱԺ գիտության, կրթության, մշակույթի, երիտասարդության եւ սպորտի հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախաձեռնությամբ տեղի ունեցան խորհրդարանական լսումներ, որտեղ քննարկվեցին «ՀՀ գիտությունների ազգային ակադեմիայի մասին» եւ «Գիտական եւ գիտատեխնիկական գործունեության մասին» ՀՀ օրենքում փոփոխությու...

Doors of the National Assembly to be Open Again
Within the NA Open Doors policy frameworks on December 27 at 4 p.m. under the patronage the NA Speaker Hovik Abrahamyan in the NA Park festive event dedicated to the New Year will be held. We invite everybody to the Park of the Parliament.
23.12.2010
On December 23 on the initiative of the NA Standing Committee on Science, Education, Culture, Youth and Sport parliamentary hearings were held, where the bills On RA National Academy of Sciences and On Amending the RA law On Scientific and Scientific-Technical Activities were debated.The NA Deputies...