ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը շնորհավորեց ԱԺ աշխատակազմին
Դեկտեմբերի 28-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը շնորհավորեց Ազգային ժողովի աշխատակազմին Ամանորի եւ Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ: Նա  գոհունակությամբ նշեց, որ անցնող տարվա ընթացքում աշխատակազմի  անմիջական մասնակցությամբ Ազգային ժողովը բարձր մակարդակով կատարեց իր օրինաստեղծ եւ միջխորհրդարանական կապերի ամրապնդմանն ուղղված գործառույթները: Հովիկ Աբրահամյանը վստահություն հայտնեց, որ 2014 թվականի ընթացքում ԱԺ աշխատակազմը նույն նվիրումով եւ պատասխանատվությամբ կկատարի պարտականությունները՝ իր ներդրումն ունենալով պետության առաջընթացի ապահովման գործում:
ԱԺ նախագահը, կրկին շնորհավորելով գալիք տոների կապակցությամբ, մաղթեց առողջություն, երջանկություն, լավատեսություն եւ իղձերի իրականացում, եւ որ  2014 թվականը լինի նվաճումների , ձեռքբերումների եւ հիշարժան պահերով լի տարի:

On December 28 the RA NA President Hovik Abrahamyan congratulated the Staff of the National Assembly on the occasion of the New Year and Holy Nativity. He noted with satisfaction that during the past period due to the direct participation of the Staff the National Assembly properly fulfilled the functions aimed at strengthening lawmaking and inter-parliamentary relations. Hovik Abrahamyan expressed confidence that during the year 2014 the NA Staff with its devotion and responsibility would discharge its obligations, contributing to the provision of progress of the state.
Congratulating the Staff on the coming holidays, the NA President wished them health, happiness, optimism and fulfilment of wishes, and the year 2014 be a year of achievements and full of memorable moments.