ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը շնորհավորեց ԱԺ աշխատակազմին
Դեկտեմբերի 28-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը շնորհավորեց Ազգային ժողովի աշխատակազմին Ամանորի եւ Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ: Նա  գոհունակությամբ նշեց, որ անցնող տարվա ընթացքում աշխատակազմի  անմիջական մասնակցությամբ Ազգային ժողովը բարձր մակարդակով կատարեց իր օրինաստեղծ եւ միջխորհրդարանական կապերի ամրապնդմանն ուղղված գործառույթները: Հովիկ Աբրահամյանը վստահություն հայտնեց, որ 2014 թվականի ընթացքում ԱԺ աշխատակազմը նույն նվիրումով եւ պատասխանատվությամբ կկատարի պարտականությունները՝ իր ներդրումն ունենալով պետության առաջընթացի ապահովման գործում:
ԱԺ նախագահը, կրկին շնորհավորելով գալիք տոների կապակցությամբ, մաղթեց առողջություն, երջանկություն, լավատեսություն եւ իղձերի իրականացում, եւ որ  2014 թվականը լինի նվաճումների , ձեռքբերումների եւ հիշարժան պահերով լի տարի:

Председатель НС О.Абраамян поздравил Аппарат НС
28 декабря Председатель НС О.Абраамян поздравил Аппарат НС с Новым годом и Св.Рождеством. Он с удовлетворением отметил, что Национальное Собрание в текущем году при непосредственном участии аппарата на высоком уровне осуществило законодательные функции и межпарламентскую деятельность. Г-н Абраамян выразил уверенность, что в 2014 г. Аппарат НС с той же добросовестностью и ответственностью будет исполнять   возложенные на него функции, способствуя прогрессу страны.
Председатель НС, еще раз поздравив сотрудников с предстоящими праздниками, пожелал им здоровья, счастья, оптимизма и осуществления заветных желаний и чтобы 2014-й стал годом новых трудовых успехов и достижений.