ՀՀ ԱԺ պատվիրակությունը դիտորդական առաքելությամբ կմասնակցի Արցախում կայանալիք սահմանադրական հանրաքվեին
Արցախի Հանրապետությունում կայանալիք սահմանադրական հանրաքվեի նախապատրաստմանն ու անցկացմանը դիտորդական առաքելությամբ մասնակցելու համար փետրվարի 19-21-ը Ստեփանակերտ կգործուղվի ՀՀ ԱԺ փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովի գլխավորած պատվիրակությունը, որի կազմում են ԱԺ պատգամավորներ Գագիկ Մելիքյանը, Լյովա Խաչատրյանը, Կարեն Շախմուրադյանը, Վահրամ Մկրտչյանը, Ալեքսանդր Արզումանյանը, ՀՀ ԱԺ աշխատակազմի հասարակայնության եւ տեղեկատվության միջոցների հետ կապերի վարչության պետ Արսեն Բաբայանը:

Делегация НС РА с наблюдательной миссией примет участие в предстоящем конституционном референдуме Арцаха
19-21 февраля для подготовки и проведения наблюдательной миссии в предстоящем конституционном референдуме Республики Арцах в Степанакерте будет находиться делегация НС РА во главе с вице-спикером НС Э.Шармазановым, в составе которой депутаты НС Г.Меликян, Л.Хачатрян, К.Шахмурадян, В.Мкртчян, А.Арзуманян, начальник Управления по связям с общественностью и средствами информации Аппарата НС А.Бабаян.