Հոկտեմբերի 12-ին` ժամը 12:00-ին, ԱԺ 334 դահլիճում տեղի կունենա ԵԽԽՎ-ում ՀՀ Ազգային ժողովի պատվիրակության մամուլի ասուլիսը:
Մանրամասներ են ներկայացվել 2020-2025 թթ. ՀՀ-ում ԵԱՏՄ արդյունաբերական շինարարության ներդրումային ծրագրերի իրականացման ընթացքի վերաբերյալ
Հոկտեմբերի 11-ին ՀՀ ԱԺ տարածաշրջանային եւ եվրասիական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստում Էկոնոմիկայի փոխնախարար Վարոս Սիմոնյանը  մանրամասներ է ներկայացրել մեր երկրում Եվրասիական տնտեսական միության 2020-2025թթ. խոշորագույն արդյունաբերական շինարարության ներդրումային ծրագրերի իրականացմա...
ԵԱՏՄ երկրների պետական գնումներին մասնակցության եւ շուկաների հասանելիության հիմնախնդիրները պատգամավորների ուշադրության կենտրոնում էին
ՀՀ ԱԺ տարածաշրջանային եւ եվրասիական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի հոկտեմբերի 11-ի նիստում Արմեն Գեւորգյանի նախագահությամբ քննարկվել է «Եվրասիական տնտեսական միության անդամ երկրների պետական գնումներին մասնակցության եւ շուկաների հասանելիության արդի հիմնախնդիրները ՀՀ գործարարների համար» հարցը: ...
ՀՀ ԱԺ տարածաշրջանային եւ եվրասիական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստ. ուղիղ հեռարձակում
ՀՀ ԱԺ տարածաշրջանային եւ եվրասիական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նիստի ուղիղ հեռարձակումը:...

Details on Procedure of EEU Industrial Construction Investment Programmes in RA for 2020-2025 Presented
On October 11, at the RA NA Standing Committee on Territorial Administration and Eurasian Integration, the Deputy Minister of Economy Varos Simonyan presented details on the procedure of the implementation of the biggest industrial construction investment programmes of the Eurasian Economic Union in...
Problems of Participation in State Purchases and Market Accessibility of EEU Countries are at the Centre of Deputies’ Attention
At October 11 sitting of the RA NA Standing Committee on Regional and Eurasian Integration moderated by Armen Gevorgyan the issue The Main Problems of the Participation in the State Purchases and the Market Accessibility of the Member States of the Eurasian Economic Union for the RA Businessmen was ...