ՀՀ ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանի շնորհավորական ուղերձը ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանին
ՀՀ ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանին`  ծննդյան 55-ամյակի կապակցությամբ, որում ասված է.«Հարգարժան պարոն վարչապետՋերմորեն շնորհավորում եմ Ձեզ ծննդյան 55-ամյակի առիթով:Մաղթում եմ երջանկություն ու առողջություն, հաջողություններ պետական-քաղաքական...
Նախապատրաստվում է միջխորհրդարանական համագործակցության համաձայնագիր
Հունիսի 12-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանն  ընդունեց Հայաստանում Բուլղարիայի Հանրապետության դեսպան Ստեֆան Դիմիտրովին:Հանդիպման ընթացքում քննարկվեցին միջխորհրդարանական հարաբերությունների ամրապնդման հարցերը:  Պարոն Դիմիտրովը ՀՀ ԱԺ նախագահին փոխանցեց Բուլղարիայի Ժողովրդական Ժողովի նախագահ Գ...

Поздравительное послание Председателя НС РА Тиграна Торосяна Премьер-министру РА Андранику Маргаряну
Председатель НС РА Тигран Торосян направил поздравительное послание Премьер-министру РА Андранику Маргаряну по случаю его 55-летия, в котором говорится:,,Многоуважаемый г-н Премьер-министр!Сердечно поздравляю Вас с 55-летием.Желаю счастья, здоровья и удачи в государственной и политической деяте...
Готовится Соглашение о межпарламентском сотрудничестве
12 июня Председатель НС РА Тигран Торосян принял Посла Республики Болгария в Армении Стефана Димитрова.В ходе встречи были обсуждены вопросы укрепления межпарламентского сотрудничества. Г-н Димитров передал г-ну Торосяну поздравительное послание Председателя Народного Собрания Болгарии Георгия Пирин...