ՀՀ ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանի շնորհավորական ուղերձը ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանին
ՀՀ ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանին`  ծննդյան 55-ամյակի կապակցությամբ, որում ասված է.«Հարգարժան պարոն վարչապետՋերմորեն շնորհավորում եմ Ձեզ ծննդյան 55-ամյակի առիթով:Մաղթում եմ երջանկություն ու առողջություն, հաջողություններ պետական-քաղաքական...
Նախապատրաստվում է միջխորհրդարանական համագործակցության համաձայնագիր
Հունիսի 12-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Տիգրան Թորոսյանն  ընդունեց Հայաստանում Բուլղարիայի Հանրապետության դեսպան Ստեֆան Դիմիտրովին:Հանդիպման ընթացքում քննարկվեցին միջխորհրդարանական հարաբերությունների ամրապնդման հարցերը:  Պարոն Դիմիտրովը ՀՀ ԱԺ նախագահին փոխանցեց Բուլղարիայի Ժողովրդական Ժողովի նախագահ Գ...

RA NA President Tigran Torosyan’s Congratulatory Message to Andranik Margaryan, Prime Minister of the Republic of Armenia
RA NA President Tigran Torosyan addressed congratulatory message to Andranik Margaryan, Prime Minister of the Republic of Armenia on the occasion of the 55th birthday. It says:“Dear Mr. Prime Minister,I warmly congratulate you on the occasion of your 55th Birthday.I wish you happiness and health, su...
Agreement on Interparliamentarian Cooperation Being Prepared
On June 12 RA NA President Tigran Torosyam received Bulgarian Ambassador to Armenia Mr.Stephan Dimitrov.The issues of strengthening the interparliamentarian relations were discussed during the meeting. Mr. Dimitrov conveyed Bulgarian Parliament Speaker Georgi Pirinsky’s congratulatory message to RA ...