Շարունակվել են քառօրյա նիստի աշխատանքները
ՀՀ Ազգային ժողովը մարտի 1-ին շարունակել է քառօրյա նիստերի աշխատանքները: ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանի առաջարկով պատգամավորները 1 րոպե լռությամբ եւ հոտնկայս հարգել են 2008 թվականի մարտի 1-ի զոհերի հիշատակը: Խորհրդարանականները ողջունել են ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում օրենսդիր մարմին ...
Մարտի 1-ին ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում Ազգային ժողով էին այցելել Ջերմուկի կրթահամալիրի մի խումբ ուսուցիչներ եւ աշակերտներ: Բաց դասը վարել է Ազգային ժողովի փոխնախագահ Հերմինե Նաղդալյանը: Տիկին Նաղդալյանը, ողջունելով հյուրերին խորհրդարանում, անդրադարձել է հինգերորդ գումարման խորհրդարանի գործունեո...

1 марта НС продолжило работу четырехдневных заседаний.  По предложению Председателя НС Г.Саакяна депутаты почтили молчанием память жертв событий 1 марта 2008 г.Затем в итоге голосований были приняты законопроекты и ратифицированы международные соглашения, обсуждавшиеся в предыдущий день.Парламе...
1 марта в рамках программы “Открытые двери” НС посетила группа учителей и учащихся Джермукского учебно-образовательного комплекса.   Открытый урок вела вице-спикер НС Э.Нагдалян. Вице-спикер НС, приветствуя гостей в парламенте,  обратилась к деятельности НС пятого созыва, конституцион...