Շարունակվել են քառօրյա նիստի աշխատանքները
ՀՀ Ազգային ժողովը մարտի 1-ին շարունակել է քառօրյա նիստերի աշխատանքները: ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանի առաջարկով պատգամավորները 1 րոպե լռությամբ եւ հոտնկայս հարգել են 2008 թվականի մարտի 1-ի զոհերի հիշատակը: Խորհրդարանականները ողջունել են ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում օրենսդիր մարմին ...
Մարտի 1-ին ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում Ազգային ժողով էին այցելել Ջերմուկի կրթահամալիրի մի խումբ ուսուցիչներ եւ աշակերտներ: Բաց դասը վարել է Ազգային ժողովի փոխնախագահ Հերմինե Նաղդալյանը: Տիկին Նաղդալյանը, ողջունելով հյուրերին խորհրդարանում, անդրադարձել է հինգերորդ գումարման խորհրդարանի գործունեո...

Works of Four-day Sitting Continue
On March 1, the RA National Assembly continued the works of the four-day sitting.By the proposal of the RA National Assembly Speaker Galust Sahakyan the deputies in one-minute silence honoured the memory of March 1, 2008 victims.The parliamentarians welcomed the teachers and pupils of Jermuk seconda...
On March 1, a group of teachers and pupils of Jermuk Educational Complex visited the National Assembly within the framework of the NA Open Doors programme.The Deputy Speaker of the National Assembly Hermine Naghdalyan conducted the open lesson.Welcoming the guests in the parliament, Mrs Naghdalyan t...