«ՀՀ 2003թ. պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի կատարման հաշվետվությունը ԱԺ մշտական հանձնաժողովներում շարունակվում է
Հունիսի 2-ին ՀՀ Ազգային ժողովի մշտական հանձնաժողովներում շարունակվեցին «ՀՀ 2003 թ. պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի կատարման հաշվետվության քննարկումները: ԱԺ սոցիալական, առողջապահության եւ բնության պահպանության հարցերի եւ ֆինանսավարկային, բյուջետային եւ տնտեսական հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատ...
02.06.2004
ՀՀ Ազգային ժողովի եւ ՌԴ Դաշնային ժողովի համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի 7-րդ նիստում
Հունիսի 2-ին Ազգային ժողովի Ոսկեզօծ դահլիճում աշխատանքները սկսեց Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի եւ Ռուսաստանի Դաշնության Դաշնային ժողովի համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի 7-րդ նիստը:Ողջունելով ներկաներին` Ազգային ժողովի նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը բարձր գնահատելով միջխորհրդար...

On June 2 the NA Standing Committees continued debating the Report on the Execution of the 2002 State Budget of the Republic of Armenia. NA Standing Committees on Social Affairs, Health Care and Environment and on Financial-Credit, Budgetary and Economic Affairs discussed issues related to wage...
02.06.2004
At the 7th Meeting of RA National Assembly and RF Council of Federation Inter-Parliamentary Cooperation Commission
On June 2, the 7th Meeting of RA National Assembly and RF Council of Federation Inter-Parliamentary Cooperation Commission opened in the Gilded Hall of the National Assembly.Meeting those in attendance and commending the role of the inter-parliamentary partnership commission in developing Armenian-R...