«ՀՀ 2003թ. պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի կատարման հաշվետվությունը ԱԺ մշտական հանձնաժողովներում շարունակվում է
Հունիսի 2-ին ՀՀ Ազգային ժողովի մշտական հանձնաժողովներում շարունակվեցին «ՀՀ 2003 թ. պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի կատարման հաշվետվության քննարկումները: ԱԺ սոցիալական, առողջապահության եւ բնության պահպանության հարցերի եւ ֆինանսավարկային, բյուջետային եւ տնտեսական հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատ...
02.06.2004
ՀՀ Ազգային ժողովի եւ ՌԴ Դաշնային ժողովի համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի 7-րդ նիստում
Հունիսի 2-ին Ազգային ժողովի Ոսկեզօծ դահլիճում աշխատանքները սկսեց Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի եւ Ռուսաստանի Դաշնության Դաշնային ժողովի համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի 7-րդ նիստը:Ողջունելով ներկաներին` Ազգային ժողովի նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը բարձր գնահատելով միջխորհրդար...

Отчет об исполнении закона РА “О государственном бюджете РА 2003 г.”
2 июня в постоянных комиссиях Национального Собрания РА продолжились обсуждения отчета об исполнении закона РА “О государственном бюджете РА 2003 г.”На совместном заседании постоянных комиссий по социальным вопросам,  здравоохранению и охраны природы  и финансово-кредитным, бюджетным ...
02.06.2004
На седьмом заседании Межпарламентской комиссии по сотрудничеству между Национальным Собранием РА и Федеральным Собранием РФ
2 июня в Позолоченном зале Национального Собрания началась работа седьмого заседания Межпарламентской комиссии по сотрудничеству между Национальным Собранием РА и Федеральным Собранием РФ. Приветствуя присутствующих, Председатель НС РА Артур Багдасарян, высоко оценив роль Межпарламентской комиссии в...