Մեկնարկել է ՍԾՏՀ ԽՎ հերթական նստաշրջանը
Երեւանի «Հրազդան» հյուրանոցի «Պարույր Սեւակ» համաժողովի սրահում  նոյեմբերի 26-ին աշխատանքն է սկսել Սեւծովյան տնտեսական համագործակցության խորհրդարանական վեհաժողովի 52-րդ լիագումար նստաշրջանը: ՀՀ ԱԺ նախագահ Արա Բաբլոյանի նախագահությամբ տեղի է ունեցել Բյուրոյի 59-րդ նիստը, որի ընթացքում քննարկվել...
26.11.2018
Արա Բաբլոյանն ընդունել է Սեւծովյան տնտեսական համագործակցության խորհրդարանական վեհաժողովի գլխավոր քարտուղարին
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Արա Բաբլոյանը նոյեմբերի 26-ին ընդունել է  Սեւծովյան տնտեսական համագործակցության խորհրդարանական վեհաժողովի գլխավոր քարտուղար Ասաֆ Հաջիեւին: Հանդիպմանը ներկա է եղել ՍԾՏՀ ԽՎ-ում ՀՀ ԱԺ պատվիրակության ղեկավար Գագիկ Մինասյանը: Ողջունելով հյուրին՝ Արա Բաբլոյանը  կարեւորե...

PABSEC Regular Session Begins On November 26, in Paryur Sevak Conference Hall of Yerevan Hrazdan Hotel the 52nd Plenary Session of the Parliamentary Assembly of Black Sea Economic Cooperation (PABSEC) began its work. The 59th Meeting of the Bureau moderated by the RA NA President Ara Babloyan was held, during which organisationa...
26.11.2018
Ara Babloyan Receives Secretary General of Parliamentary Assembly of Black Sea Economic Cooperation On November 26, the President of the RA National Assembly Ara Babloyan received the Secretary General of the Parliamentary Assembly of Black Sea Economic Cooperation (PABSEC) Asaf Hajiyev. The Head of the RA NA Delegation to PABSEC Gagik Minasyan attended the meeting. Welcoming the guest, Ara Babloy... |