Հունիսի 4-ին տեղի ունեցավ ԱԺ աշխատանքային խորհրդակցությունը, որը նախագահում էր ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը:Խորհրդակցության ժամանակ քննարկվեցին ԱԺ երրորդ գումարման երրորդ նստաշրջանի օրակարգում լրացումներ կատարելու մասին որոշման նախագիծը եւ 2004 թ. հունիսի 7-9-ի ԱԺ գարնանային նստաշրջանի վերջին եռօր...
Հունիսի 4-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը ընդունեց Լեռնային Ղարաբաղի հարցերով ԵԱՀԿ ԽՎ նախագահի հատուկ ներկայացուցիչ Գյորան Լենմարկերի գլխավորած պատվիրակությանը:Հանդիպման ընթացքում Աժ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը կարեւորեց հակամարտության կարգավորման հարցերում Ղարաբաղի ընդգրկումը, Հարավկովկասյան տ...

On June 4 National Assembly Chairman Artur Baghdasaryan chaired an NA working consultation.The draft decision on making additions to the agenda of the third session of the National Assembly of the third convocation and the draft agenda of the final three-day sittings (June 7-9) of the spring session...
Goran Lennmarker in National Assembly
On June 4 RA National Assembly Chairman Artur Baghdasaryan received the delegation headed by OSCE Parliamentary Assembly Chairman’s Special Representative on Nagorno Karabakh Goran Lennmarker. The NA Chairman attached importance to Nagorno Karabakh’s involvement in the conflict settlement...