Հունիսի 4-ին տեղի ունեցավ ԱԺ աշխատանքային խորհրդակցությունը, որը նախագահում էր ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը:Խորհրդակցության ժամանակ քննարկվեցին ԱԺ երրորդ գումարման երրորդ նստաշրջանի օրակարգում լրացումներ կատարելու մասին որոշման նախագիծը եւ 2004 թ. հունիսի 7-9-ի ԱԺ գարնանային նստաշրջանի վերջին եռօր...
Հունիսի 4-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը ընդունեց Լեռնային Ղարաբաղի հարցերով ԵԱՀԿ ԽՎ նախագահի հատուկ ներկայացուցիչ Գյորան Լենմարկերի գլխավորած պատվիրակությանը:Հանդիպման ընթացքում Աժ նախագահ Արթուր Բաղդասարյանը կարեւորեց հակամարտության կարգավորման հարցերում Ղարաբաղի ընդգրկումը, Հարավկովկասյան տ...

4 июня в НС состоялось рабочее совещание под председательством Председателя НС Артура Багдасаряна.На совещании были обсуждены проект постановления о внесении дополнений в повестку дня третьей сессии НС третьего созыва и проект повестки дня последнего трехдневного заседания весенней сессии НС от 7-9 ...
Геран Ленмаркер в Национальном Собрании
4 июня Председатель НС РА Артур Багдасарян принял делегацию, возглавляемую Специальным представителем Председателя ПА ОБСЕ по вопросам Нагорного Карабаха Герана Ленмаркера.В ходе встречи Председатель НС Артур Багдасарян отметил важность вовлечения Карабаха в вопросы урегулировния конфликта, наличия ...