ՀՀ Ազգային ժողովը 2012 թ. չորրորդ եռամսյակում ստացել է 1876 նամակ
«Քաղաքացիների առաջարկությունները, դիմումները եւ բողոքները քննարկելու կարգի մասին» ՀՀ օրենքի համաձայն` ՀՀ Ազգային ժողովի քարտուղարությունը հրապարակում է 2012 թ. չորրորդ եռամսյակում ստացված նամակների քննարկման արդյունքների համառոտ տեղեկատվությունը: Ընդունվել, գրանցվել եւ ԱԺ նախագահին է հանձնվել քաղաքա...
Տեղի ունեցավ ՀՊՏՀ խորհրդի նիստ
Հունվարի 17-ին տեղի ունեցավ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի խորհրդի նիստը, որը նախագահում էր ՀՀ ԱԺ նախագահ, ՀՊՏՀ խորհրդի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը: Նիստին ներկա էր ՀՀ կրթության եւ գիտության նախարար Արմեն Աշոտյանը: Հովիկ Աբրահամյանը ողջունեց նիստի մասնակիցներին, եւ քանի որ սա 2013-ի առաջի...

RA National Assembly Received 1876 Letters in the 2012 Fourth Quarter
According to the Law on "The Procedure For Consideration of Citizens’ Proposals, Applications and Complaints", the RA National Assembly Secretariat announces brief information for 2012 fourth quarter results of letter considerations. The citizens’ 468 letters have been accepted, registered and deliv...
17.01.2013
ASUE Council Sitting is Held
On January 17 the sitting of the Council of the Armenian State University of Economics (ASUE) was held, which was presided over by the RA NA President, President of the ASUE Council Hovik Abrahamyan. The RA Minister of Education and Science Armen Ashotyan attended the meeting..Hovik Abrahamyan ...