ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը ցավակցական հեռագրեր է հղել Ղազախստանի խորհրդարանի Մեջլիսի եւ Սենատի նախագահներին
ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը ցավակցական հեռագրեր է հղել Ղազախստանի խորհրդարանի Մեջլիսի նախագահ Նուրլան Նիգմատուլինին եւ Սենատի նախագահ Կայրաթ Մամիին: Խորհրդարանի նախագահը Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի եւ անձամբ իր անունից Մեջլիսի եւ Սենատի նախագահներին, պատգամավորներին խորին ցավակցությո...
ՀՀ ԱԺ գյուղատնտեսական եւ բնապահպանական հարցերի մշտական հանձնաժողովը Մարտուն Գրիգորյանի նախագահությամբ հունվարի 30-ին գումարեց նիստ՝ քննարկելու ԱԺ երրորդ նստաշրջանի եւ քառօրյա նիստերի օրակարգերում ներառելու համար առաջադրված հարցերը: Բնապահպանության փոխնախարար Սիմոն Պապյանը հանձնաժողովի նիստում հիմնավ...

RA NA President Hovik Abrahamyan Sends Telegrams of Condolence to the Presidents of the Mazhilis and the Senate of the Kazakh Parliament
The RA NA President Hovik Abrahamyan sent telegrams of condolence to Nurlan Nigmatulin, President of the Mazhilis and Kairat Mami, President of the Senate of the Kazakh Parliament.In the name of the National Assembly of the Republic of Armenia and personally his name the President of the Parliament ...
30.01.2013
On January 30 the RA NA Standing Committee on Agriculture and Environment moderated by Martun Grigoryan convened a sitting to debate the proposed issues for including them in the agendas of the NA third session and four-day sittings.At the committee sitting the Deputy Minister of Nature Protection S...