ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահը հանդիպեց Ֆրիդրիխ Էբերտ հիմնադրամի ներկայացուցչի հետ
Հուլիսի 17-ին ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Զաքարյանը հանդիպեց Ֆրիդրիխ Էբերտ հիմնադրամի Հարավկովկասյան տարածաշրջանային տնօրեն Յուլյա Բլեզիուսի հետ: Հանդիպմանը ներկա էր նաեւ նույն հիմնադրամի հայաստանյան մասնաճյուղի ղեկավար Նաիրա Գեւորգյանը: Հանդիպման ընթացքում կարեւ...
ՀՀ ԱԺ նախագահը ափսոսանք է հայտնում եւ դատապարտում է
ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը  կրկին ցավակցելով Պոդոլսկի մոտակայքում տեղի ունեցած ուղեւորատար ավտոբուսի վթարի հետեւանքով  զոհվածների  հարազատներին` ափսոսանք է հայտնում եւ դատապարտում է վթարի կապակցությամբ մեղադրվող բեռնատարի վարորդ, ՀՀ քաղաքացի  Հրաչյա Հարությունյանի հանդեպ դատ...

Chairman of the RA NA Standing Committee on Foreign Relations Meets With the Representative of Friedrich Ebert Foundation
On July 17 the Chairman of the NA Standing Committee on Foreign Relations Artak Zakaryan met with Julia Bläsius, Director of Friedrich-Ebert-Stiftung/Foundation Regional Office for South Caucasus. Naira Gevorgyan, Head of the Armenian Office of the same Foundation was also attending the meeting.In t...
17.07.2013
RA NA President Expresses Regret and Condemns
Once again expressing condolences to the families of the victims who died as a consequence of the bus crash occurred near Podolsk, the RA NA President Hovik Abrahamyan expresses regret and condemns on the occasion of the inadmissible, inhuman attitude shown in the court towards Hrachya Harutyunyan, ...