Նոյեմբերի 6-ին տեղի կունենա նոր ձեւավորված Երիտասարդական խորհրդարանի առաջին նիստը
Երիտասարդական խորհրդարանի անդամներին խնդրում ենք Ազգային ժողովում լինել ժամը 10:30-ից՝ անձը հաստատող փաստաթղթով:
05.11.2012
«Հայաստանի Հանրապետության 2013թ. պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծի քննարկումները ԱԺ մշտական հանձնաժողովներում շարունակվում են
ՀՀ ԱԺ մարդու իրավունքների պաշտպանության եւ հանրային հարցերի ու ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում Էլինար Վարդանյանի եւ Գագիկ Մինասյանի նախագահությամբ նոյեմբերի 5-ին քննարկվեց «Հայաստանի Հանրապետության 2013թ. պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծով նախատե...
Հանդիպում ՆԱՏՕ-ի պատվիրակության հետ
ԱԺ պաշտպանության, ազգային անվտանգության եւ ներքին գործերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ, ՆԱՏՕ-ի խորհրդարանական վեհաժողովում ԱԺ պատվիրակության ղեկավար Կորյուն Նահապետյանը եւ պատվիրակության անդամ Վարդան Օսկանյանը նոյեմբերի 5-ին հանդիպեցին Հարավային Կովկասում եւ Կենտրոնական Ասիայում ՆԱՏՕ-ի գլխավոր քարտո...

В постоянных комиссиях НС продолжаются обсуждения проекта Закона РА “О Государственном бюджете РА на 2013 г.”
5 ноября в постоянных комиссиях НС по защите прав человека и общественным вопросам и по финансово-кредитным и бюджетным вопросам под председательством Э.Варданян и Г.Минасяна были продолжены обсуждения проекта Закона РА “О Государственном бюджете РА на 2013 год” по части финансирования Аппарата Защи...
05.11.2012
Встреча с делегацией НАТО
5 ноября председатель Постоянной комиссии НС по обороне, национальной безопасности и внутренним делам, глава делегации НС в ПА НАТО К.Нагапетян и член комиссии В.Осканян встретились с делегацией, возглавляемой Специальным представителем Генерального секретаря НАТО на Южном Кавказе и в Центральной Аз...