Հայաստանի Հանրապետության ԱԺ աշխատակազմի ղեկավար-գլխավոր քարտուղար Վահան Նարիբեկյանը նոյեմբերի 15-ին հանդիպել է Կորեայի Հանրապետության խորհրդարանի գլխավոր քարտուղար Կվան-ջե Լիին: Ջերմորեն ողջունելով գործընկերոջը` Կվան-ջե Լին նշել է, որ ԿՀ-ն կարեւորում է ՀՀ-ի հետ բազմոլորտ հարաբերությունների զարգացում...
ՀՀ Ազգային ժողովի պատվիրակությունը հանդիպել է Լանդթագի նախագահին
Հայաստան-Գերմանիա բարեկամական խմբի ղեկավար Վլադիմիր Վարդանյանի գլխավորած պատվիրակությունը նոյեմբերի 17-ին ԳԴՀ Սաքսոնիա-Անհալթ երկրամասի Լանդթագում հանդիպել է  նախագահ, դոկտոր Գուննար Շելլենբերգերին: Վլադիմիր Վարդանյանը շնորհակալություն է հայտնել ջերմ ընդունելության համար` վստահեցնելով, որ այն հ...

Встреча руководителя-генерального секретаря Аппарата НС В.Нарибекяна с генсеком парламента Кореи
15 ноября руководитель-генеральный секретарь Аппарата НС В.Нарибекян встретился с генеральным секретарем парламента Республики Корея Кван-джэ Ли.Тепло приветствуя своего коллегу, Кван-джэ Ли отметил, что Республика Корея придает большое значение развитию многовекторных отношений с РА, и выразил гото...
18.11.2022
Делегация НС встретилась с председателем Ландтага
17 ноября делегация во главе с руководителем группы дружбы Армения-Германия В.Варданяном встретилась с председателем Ландтага Земли Саксония-Анхальт (ФРГ) доктором Гуннаром Шелленбергером.В.Варданян, поблагодарив за теплый прием, заверил, что встреча обеспечит преемственность дальнейшего сотрудничес...