Պետական-քաղաքական գործիչ Կարեն Դեմիրճյանի ծննդյան օրվա կապակցությամբ ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը ծաղիկներ է դրել 1999թ. հոկտեմբերի 27-ի զոհերի հիշատակին կանգնեցված հուշակոթողին
Պետական-քաղաքական գործիչ, Ազգային ժողովի նախկին նախագահ, ՀՀ Ազգային հերոս Կարեն Դեմիրճյանի ծննդյան օրվա կապակցությամբ ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը ապրիլի 17-ին ծաղիկներ է դրել 1999թ. հոկտեմբերի 27-ին խորհրդարանում ոճրագործության զոհ դարձած պետական ու քաղաքական գործիչների հիշատակին Ազգային ժողովի  այգում կանգնեցված հուշակոթողին:
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Սիրիայի Արաբական Հանրապետության ժողովրդական ժողովի նախագահ Մահմուդ Ալ- Աբրաշին
Հայաստանի Հանրապետության  Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Սիրիայի Արաբական Հանրապետության Ժողովրդական ժողովի նախագահ Մահմուդ Ալ- Աբրաշին: Ուղերձում ասվում է. «Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովի եւ  անձամբ իմ  անունից սրտանց շնորհավորում եմ Ձեզ...
ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը ցավակցական ուղերձ է հղել ՉԺՀ Ժողովրդական ներկայացուցիչների համաչինական Ժողովի մշտական կոմիտեի նախագահ ՈՒ Բանգոյին
Հայաստանի Հանրապետության  Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը ցավակցական ուղերձ է հղել Չինաստանի Ժողովրդական Հանրապետության Ժողովրդական ներկայացուցիչների համաչինական Ժողովի մշտական կոմիտեի նախագահ ՈՒ  Բանգոյին:  Ուղերձում ասվում է. «Խորը կսկիծով տեղեկացանք Չինաստանի Ցինխայ գավառո...

RA NA Speaker Hovik Abrahamyan Lays Flowers at the Memorial Erected in Memory of October 27, 1999 Victims in Connection with the Birthday of the State-Political Figure Karen Demirchyan
On April 17 RA NA Speaker Hovik Abrahamyan laid flowers at the memorial erected in the Park of the National Assembly in memory of October 27, 1999 crime victims of the state and political figures in connection with the birthday of the state-political figure, former Speaker of the National Assembly, RA National Hero Karen Demirchyan.
RA National Assembly President Hovik Abrahamyan Sends Congratulatory Message to the President of the People’s Assembly of the Syrian Arab Republic Mahmoud Al-Abrashi
The President of the National Assembly of the Republic of Armenia Hovik Abrahamyan Sent congratulatory message to the President of the People’s Assembly of the Syrian Arab Republic Mahmoud Al-Abrashi.The message says: “I heartily congratulate you, all our counterparts and the whole people of Syria o...
RA National Assembly Hovik Abrahamyan Sends a Message of Condolence to the Chairman of the Standing Committee of the National People’s Congress of the People’s Representatives of the People’s Republic of China Wu Bangguo
The Speaker of the National Assembly of the Republic of Armenia Hovik Abrahamyan sent a message of condolence to the Chairman of the Standing Committee of the National People’s Congress of the People’s Representatives of the People’s Republic of China Wu Bangguo.The message says: “I learnt with deep...