ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը կմասնակցի Լեհաստանի նախագահ Լեխ Կաչինսկու հուղարկավորության արարողությանը
Լեհաստանի նախագահ Լեխ Կաչինսկու հուղարկավորության արարողությանը Հայաստանի Հանրապետությունը ներկայացնելու համար ապրիլի 17-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը մեկնում է Լեհաստան:...
16.04.2010
ՀՀ ԱԺ նախագահը մասնակցել է Ոստիկանության օրվան նվիրված հանդիսավոր շքերթին
<span style=""FONT-FAMILY: "><span style=""FONT-FAMILY: ">Ապրիլի 16-ին ՀՀ Ազգային Ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը ներկա է  գտնվել Ոստիկանության օրվան  նվիրված հանդիսավոր շքերթին, որը կայացել է Վազգեն Սարգսյանի անվան մարզադաշտի հարակից տարածքում: ՀՀ ոստիկանապետ, ոստիկանության գ...

RA NA Speaker Hovik Abrahamyan to Take Part in the Funeral Ceremony of the President of Poland Lech Kaczynski
On April 17 RA NA President Hovik Abrahamyan will leave for Poland for representing the Republic of Armenia in the funeral ceremony of the President of Poland Lech Kaczynski....
16.04.2010
RA NA Speaker Takes Part in the Solemn Parade Dedicated to the Day of Police
On April 16 RA NA Speaker Hovik Abrahamyan attended the solemn parade dedicated to the Day of Police, which was held in the territory adjacent to the Vazgen Sargsyan Stadium. RA Chief of Police, General-Lieutenant of Police Alik Sargsyan reported to the Speaker of the National Assembly that the poli...