ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը կմասնակցի Լեհաստանի նախագահ Լեխ Կաչինսկու հուղարկավորության արարողությանը
Լեհաստանի նախագահ Լեխ Կաչինսկու հուղարկավորության արարողությանը Հայաստանի Հանրապետությունը ներկայացնելու համար ապրիլի 17-ին ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը մեկնում է Լեհաստան:...
16.04.2010
ՀՀ ԱԺ նախագահը մասնակցել է Ոստիկանության օրվան նվիրված հանդիսավոր շքերթին
<span style=""FONT-FAMILY: "><span style=""FONT-FAMILY: ">Ապրիլի 16-ին ՀՀ Ազգային Ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը ներկա է  գտնվել Ոստիկանության օրվան  նվիրված հանդիսավոր շքերթին, որը կայացել է Վազգեն Սարգսյանի անվան մարզադաշտի հարակից տարածքում: ՀՀ ոստիկանապետ, ոստիկանության գ...

Председатель НС РА Овик Абраамян примет участие в церемонии погребения Президента Польши Леха Качиньского
17 апреля Председатель НС РА Овик Абраамян отбывает в Польшу для представления Республики Армения в церемонии погребения Президента Польши Леха Качиньского.   ...
16.04.2010
Председатель НС РА принял участие в торжественном параде к Дню Полиции
16 апреля Председатель НС РА О.Абраамян принял участие в  торжественном параде к  Дню Полиции, состоявшемся  на площади перед  стадионом им. В.Саргсяна. Начальник Полиции РА, генерал-лейтенант А.Саргсян доложил Председателю НС о готовности подразделений полиции к проведению торже...