ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը մասնակցեց «Հետքերով որբերի հայոց» լուսանկարների ցուցահանդեսի բացմանը
ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը մայիսի 25-ին մասնակցեց Հայաստանի ազգային պատկերասրահում ՀՀ-ում ԱՄՆ դեսպանատան, Մերձավոր Արեւելքի հիմնադրամի եւ «Նարեկացի» արվեստի միության կազմակերպած՝ «Հետքերով որբերի հայոց» խորագրով լուսանկարների ցուցահանդեսի բացմանը, որին ներկա էին ՀՀ-ում ԱՄՆ դեսպան Ջոն Հեֆերնը, Հ...
ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը շնորհավորել է Յուրի Սուվարյանին ծննդյան 70-ամյակի առթիվ
Հարգելի պարոն Սուվարյան,  ջերմորեն շնորհավորում եմ Ձեզ ծննդյան 70-ամյակի առթիվ: Ձեզ ճանաչում են որպես պրոֆեսիոնալի ու գիտնականի, ով ծանրակշիռ ներդրում ունի մեր երկրի տնտեսագիտական մտքի  ու կրթական համակարգի զարգացման գործում եւ այսօր էլ շարունակում է նույն եռանդով մասնակցել մասնագետների նո...

RA NA President Hovik Abrahamyan Takes Part in the Opening of the Photo Exhibition “Along the Trails of the Armenian Orphans”
On May 25 the RA NA President Hovik Abrahamyan took part at the National Art Gallery of Armenia in the opening of the photo exhibition with the heading “Along the Trails of the Armenian Orphans” organized by the U.S. Embassy to the RA, the Near East Foundation and Naregatsi Art Institute, where the ...
RA NA President Hovik Abrahamyan Congratulates Yuri Suvaryan on His 70th Birthday
Dear Mr Suvaryan,I warmly congratulate you on your 70th anniversary.They know you as a professional and a scientist, who has weighty contribution to the development of the economic thought and educational system of our country, and today continues with the same energy to take part in the preparation...