Հոկտեմբերի 28-ին Ազգային ժողովը շարունակել է քառօրյա նիստերի աշխատանքը: Նիստի մեկնարկին ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանի առաջարկով պատգամավորները ողջունել են ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում խորհրդարան այցելած եւ նիստին հետեւող Կոտայքի մարզի Հրազդան քաղաքի համար 1 ավագ դպրոցի ուսուցիչներին ու աշակերտներ...
28.10.2015
ՀՀ ԱԺ ֆինանսավարկային եվ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովը հոկտեմբերի 30-ին՝ ժամը 11:00-ին, ԱԺ Ոսկեզօծ դահլիճում կազմակերպում է խորհրդարանական լսումներ՝ «Հայաստանի Հանրապետությունում ծրագրային բյուջետավորման ներդրման գործընթացը» թեմայով: ...
Ազգային ժողովի «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում հոկտեմբերի 28-ին ԱԺ փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովը հյուրընկալել է Կոտայքի մարզի Հրազդան քաղաքի թիվ 1 ավագ դպրոցի աշակերտներին եւ ուսուցիչներին: Հանդիպումից առաջ այցելուները շրջել են խորհրդարանի շենքում, եղել ԱԺ նիստերի դահլիճում եւ հետեւել պատգամավորների ...

28 октября парламент продолжил работу четырехдневных заседаний.  Перед началом заседания по предложению Председателя НС Г.Саакяна депутаты приветствовали посетивших парламент в рамках программы “Открытые двери” учащихся и учителей старшей школы N1 города Раздана Котайкской области.Затем парламе...
28.10.2015
28 октября вице-спикер НС Э.Шармазанов принял посетивших парламент в рамках программы “Открытые двери” учащихся и учителей старшей школы N1 города Раздана Котайкской области. Перед встречей гости ознакомились со зданием парламента, в зале заседаний следили за работой депутатов.   Вице-спик...