Հոկտեմբերի 28-ին Ազգային ժողովը շարունակել է քառօրյա նիստերի աշխատանքը: Նիստի մեկնարկին ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանի առաջարկով պատգամավորները ողջունել են ԱԺ «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում խորհրդարան այցելած եւ նիստին հետեւող Կոտայքի մարզի Հրազդան քաղաքի համար 1 ավագ դպրոցի ուսուցիչներին ու աշակերտներ...
28.10.2015
ՀՀ ԱԺ ֆինանսավարկային եվ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովը հոկտեմբերի 30-ին՝ ժամը 11:00-ին, ԱԺ Ոսկեզօծ դահլիճում կազմակերպում է խորհրդարանական լսումներ՝ «Հայաստանի Հանրապետությունում ծրագրային բյուջետավորման ներդրման գործընթացը» թեմայով: ...
Ազգային ժողովի «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում հոկտեմբերի 28-ին ԱԺ փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովը հյուրընկալել է Կոտայքի մարզի Հրազդան քաղաքի թիվ 1 ավագ դպրոցի աշակերտներին եւ ուսուցիչներին: Հանդիպումից առաջ այցելուները շրջել են խորհրդարանի շենքում, եղել ԱԺ նիստերի դահլիճում եւ հետեւել պատգամավորների ...

National Assembly Continues Debating the Work of the Four-day Sittings
On October 28 the National Assembly continued the work of the four-day sittings.At the beginning of the sitting by the proposal of the NA Speaker Galust Sahakyan the deputies welcomed the teachers and the pupils of the Senior School N 1 of the town of Hrazdan of Kotayk marz, who visited the parliame...
28.10.2015
On October 28 within the framework of the “Open Doors” programme of the National Assembly the NA Deputy Speaker Eduard Sharmazanov hosted the pupils and the teachers of the Senior School N 1 of the town of Hrazdan of Kotayk marz. Before the meeting the visitors took a tour in the building of the par...