Նոյեմբերի 4-6-ը ՀՀ Ազգային ժողովի պաշտպանության, ազգային անվտանգության եւ ներքին գործերի մշտական հանձնաժողովի պատվիրակությունը` հանձնաժողովի նախագահ Կորյուն Նահապետյանի գլխավորությամբ, եռօրյա աշխատանքային այցով եղել է Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետությունում: Հանձնաժողովի պատվիրակությունը ԼՂՀ Ազգային ժո...
ՀՀ ԱԺ նախագահն այցելել է Աղձքի հնավայր
Նոյեմբերի 12-ին ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Գալուստ Սահակյանը, ԱԺ պատգամավորներ Արագած Ախոյանը, Հովհաննես Սահակյանն այցելել են Արագածոտնի մարզի Աղձք հնավայր: Խորհրդարանի ղեկավարը ներկա է գտնվել բացառիկ մի միջոցառման, որի ընթացքում ցուցադրվել են հնավայրում կատարված պեղումների ընթացքում հ...

Working Visit of Delegation of RA NA Standing Committee on Defense, National Security and Internal Affairs to Nagorno Karabakh Republic On November 4-6 the Delegation of the RA National Assembly Standing Committee on Defense, National Security and Internal Affairs led by the Committee Chair Koryun Nahapetyan had been to Nagorno Karabakh Republic on a three-day working visit.The Delegation of the Committee accompanied by the Chair of...
12.11.2016
RA NA Speaker Visits Aghdzk Archaeological Site On November 12, the Speaker of the RA National Assembly Galust Sahakyan, deputies Aragats Akhoyan, Hovhannes Sahakyan visited Aghdzk archaeological site of Aragatsotn Marz. The Head of the Parliament attended a unique event, where the pecific finds discovered in the archaeological sit... |