Նոյեմբերի 2-ին ՀՀ ԱԺ սոցիալական հարցերի ու ֆինանսավարկային եւ բյուջետային հարցերի մշտական հանձնաժողովների համատեղ նիստում Հակոբ Հակոբյանի եւ Գագիկ Մինասյանի նախագահությամբ քննարկվել են «ՀՀ 2017 թվականի պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծով սոցիալական պաշտպանության ոլորտին հատկացված ֆինանսական ցո...
Նոյեմբերի 3-ին՝ ժամը 10:55-ին, ՀՀ ԱԺ Ոսկեզօծ դահլիճին կից սրահում ՀՀ ԱԺ նախագահ Գալուստ Սահակյանը եւ Սլովակիայի Հանրապետության Ազգային խորհրդի նախագահ Անդրեյ Դանկոն լրատվամիջոցների ներկայացուցիչների համար հանդես կգան համատեղ հայտարարությամբ: ...

On November 2, at the joint sitting of the RA National Assembly Standing Committees on Social Affairs and on Financial-Credit and Budgetary Affairs moderated by Hakob Hakobyan and Gagik Minasyan the financial indices allocated to the sphere of social security by the RA draft law on State Budget of t...
On November 3, at 10:55, in the Foyer next to the RA NA Gilded Hall the RA NA Speaker Galust Sahakyan and the Speaker of the National Council of the Republic of Slovakia Andrej Danko will make a joint announcement for the representatives of the media....