Նոյեմբերի 9-11-ը Բեռլինում էր գտնվում ՀՀ Ազգային ժողովի արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Զաքարյանի գլխավորած պատվիրակությունը, որի կազմում ընդգրկված էին ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահի տեղակալ Ալեքսանդր Արզումանյանը, ԱԺ տնտեսական հարցերի մշտակ...
ՀՀ Ազգային ժողովի «Բաց դռներ» ծրագրի շրջանակում նոյեմբերի 14-ին խորհրդարան էին այցելել Գյումրու պետական մանկավարժական ինստիտուտի պատմաբանասիրական ֆակուլտետի իրավաբանության բաժնի երկրորդ կուրսի ուսանողներն ու դասախոսները: Բաց դասը վարել է ՀՀ ԱԺ փոխնախագահ Էդուարդ Շարմազանովը: Հանդիպմանը ներկա է եղել ...

On November 9-11, the Delegation led by the Chair of the Standing Committee on Foreign Relations of the RA National Assembly Artak Zakaryan, included the Deputy Chair of the NA Standing Committee on Foreign Relations Alexander Arzumanyan, the Deputy Chairs of the NA Standing Committee on Economic Af...
On November 14, within the framework of the Open Doors programme of the RA National Assembly the second-year students and the lecturers of the Legal Division of the History and Philology Faculty of Gyumri State Pedagogical Institute visited the parliament. The RA NA Deputy Speaker Eduard Sharmazanov...